Головна

Новини

Дистанційне навчання

Виховна робота

Прозорість та відкритість

До відома батьків, громадськості

НУШ

Статистика

Фінансування

Нормативні документи

Історія школи

Сторінка
 психолога

Сторінка бібліотекаря

 

Методична робота

Skills and Well-being in Teacher Learning Opportunities (SWITLO) -  це оновлення започаткованого у серпні 2022 року проєкту «Викладання та навчання у важкі часи», спрямованого на розширення обізнаності українських вчителів англійської мови про можливості створення безпечного навчального середовища для своїх учнів під час війни.

У рамках проєкту Skills, Well-being In Teacher Learning Opportunities (SWITLO) була створена група з 13 учителів, які викладають англійську мову в навчальних закладах Чернігівської області. Лідером групи професійної майстерності є викладач англійської мови Ніжинського обласного педагогічного ліцею Павлюк Лариса Миколаївна.

До проєкту долучилася учителька англійської мови Любицька Олена Костянтинівна. Щомісяця організовуються  ефективні зустрічі, на яких учасники обговорюють, а також планують свій професійний розвиток, відповідно до потреб сьогодення.

Вчителі англійської мови, які приєдналися до груп професійного розвитку, отримали матеріали для підвищення рівня обізнаності щодо створення чутливого до травм навчально-освітнього середовища, розуміння добробуту як вчителів, так і учнів, а також забезпечення професійних потреб вчителів під час війни та після закінчення військових дій в Україні.

Втілення проєкту SWITLO здійснюється  за підтримки Міністерства освіти і науки України, Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, а також за сприяння Центру професійного розвитку та громади.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчати та навчатися, виховувати підростаюче покоління.

C:\Users\Елена\Desktop\проєкт з англійської мови 2024\изображение_viber_2024-11-01_12-16-33-242.jpg

 

C:\Users\Елена\Desktop\проєкт з англійської мови 2024\изображение_viber_2024-11-01_12-14-03-278.jpg

 

 

Вітаємо!

Вітаємо ученицю  Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Ляшенко Дар’ю, яка отримала «Відзнаку журі» за твір «Моя Україна: з вірою у Перемогу» в https://chernihiv-lib.org.ua/_nw/45/09929283.jpg обласному турі Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули – 2024». 

Серед 50 прозових та поетичних творів дітей обласне журі визнало її твір як один з найкращих. Ми пишаємося цією дівчинкою.

Нехай цей конкурс стане ще одним доказом її талантів і здібностей, нехай у її житті буде ще багато таких участей і перемог, нехай допомагають боротися за радість і щастя підтримка близьких і друзів.

C:\Users\Елена\Desktop\Кокурс Моя Україна. Звірою в Перемогу 2024\изображение_viber_2024-10-25_20-49-00-632.jpg   C:\Users\Елена\Desktop\Кокурс Моя Україна. Звірою в Перемогу 2024\изображение_viber_2024-10-25_13-36-18-709.jpg

 

 

http://edu-post-diploma.kharkov.ua/wp-content/uploads/2024/10/27.10.2024_Den_ukrainskoi_pysemnosti_ta_movy.jpg

 

27 жовтня 2024 року вся Україна відзначає День української писемності та мови

Українська мова – одне з найцінніших надбань, яке створили і залишили нам наші предки.

Це – душа нації, її генетичний код. У її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 17.10.2024 року №1/19313-24 «Про відкриття XXV  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» церемонія відкриття XXV  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика транслюватиметься на ютуб – каналі МОНУ 28 жовтня 2024 року 0 13.00  https://youtu.be/13IG2mhHLbE

25.10.24 Запрошуємо здобувачів освіти, педагогічних працівників, батьківську громадськість до написання радіодиктанту Національної єдності. Захід буде проходити в кабінеті української мови і української літератури кабінет (14). Початок об 11.00.

 

План заходів до Дня української писемності

п/п

Захід

Класи, які беруть участь

Педагог

Дата проведення

1

Конкурс учнівських проєктів «Цікаві факти про рідну мову»

5-А

Міщенко Н.П.

24.10

2

Вебквест «Що я знаю про рідну мову»

7-Б

Міщенко Н.П.

24.10

3

Мовознавча година «Історія української мови»

11-Д

Міщенко Н.П.

25.10

4

Інтерактивна гра «Рідну мову знати круто»

5-Б

Бронзенко Т.А.

25.10

5

Конкурс знавців рідної мови «Мова об’єднує нас»

10-Філологічний

Кириченко С.О.

23.10

6

Підсумки реалізації проєкту «Лексичні помилки нам не друзі»

10- історичний

Харитонова А.В.

23.10-25.10

7

Онлайн – гра «Барви рідного слова»

9-Б

Харитонова А.В.

24.10-25.10

8

Інтерактивна гра «Соловейко»

5-Б

Харитонова А.В.

23.10

 

 

 

 

Вітаємо переможців вікторини «Провідник Української ідеї – Степан Бандера»!

Навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» спільно з Чернігівською громадською організацією «Суспільна служба України», Чернігівською обласною організацією «Самооборона Майдану» проведено обласну патріотичну онлайн-вікторину до 65-х роковин із дня загибелі українського політичного діяча Степана Бандери «Провідник Української ідеї – Степан Бандера» (далі – Вікторина).

Участь у Вікторині взяли 425 здобувачів освіти 10-11 класів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти Чернігівської області.

До участі в вікторині долучилися й учні 10-11 класів Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст № 7. Максимально у вікторині можна було набрати 26 балів. Приємно відзначити, що Дар'я Гузій (10-Ф) набрала 23 бали , Софія Ісаєнко (22 ), Дар'я Шекера (22) та Діана Шепель (22) - всі 11 В. А учень 11-Г класу Назар Ющенко став переможцем вікторини, показавши максимальний результат- 26 балів.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів та здобутків!

Підсумки вікторини можна переглянути за посиланням: Підсумки вікторини  

 

 

Вітаємо!

Вітаємо Євгенію Кресан, вчительку іноземної мови та Олександра Сіроштана, учня 10-Д класу, з перемогою (I місце) у конкурсі есе “Immortal Shakespeare”, присвяченого творчості неперевершеного майстра слова - Вільяма Шекспіра. Конкурс проходив за ініціативи факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Цей захід всеукраїнського масштабу зібрав понад 50 учасників різних рівнів освіти, а саме школярів та студентів ЗВО, з різних куточків України. Головою журі був професор Університету Палацького (Оломоуц, Чехія) та Прикарпатського національного університету Девід Лівінгстоун

Учасники конкурсу мали можливість вибрати тему есе, що відображала різні аспекти творчості Шекспіра: його внесок у світову літературу, актуальність та універсальність тем і проблем.

C:\Users\Елена\Desktop\вітання з перемогою  2024\изображение_viber_2024-05-01_12-02-27-364.jpg

 

 

 

 

Співпраця з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України:

Акт про впровадження результатів науково-дослідної роботи лабораторії фізичного розвитку та здорового способу життя Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України за темою: «Військово-патріотичне виховання учнів в умовах ідейно-світоглядної конфронтації» (2020-2022 рр.)

 

Акт про впровадження результатів науково-дослідної роботи лабораторії морального, громадянського та міжкультурного виховання Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України за темою: «Розроблення сучасних моделей соціального партнерства у вихованні громадянина-патріота» (2019-2021 рр.)

 

Акт про впровадження результатів науково-дослідної роботи лабораторії інституційного виховання Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України за темою: «Формування готовності старшокласників до відповідального батьківства» (2020-2022 рр.)

 

Акт про впровадження результатів науково-дослідної роботи лабораторії фізичного розвитку та здорового способу життя Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України за темою: «Формування соціально успішної особистості старшокласника у системі загальної середньої освіти» (2020-2022 рр.)

 

Акт про впровадження результатів науково-дослідної роботи лабораторії виховання готовності до ринку праці 

Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України за темою: «Формування в учнів професійно-ціннісних орієнтацій до трудової діяльності» (2020-2022 рр.)

 

Акт про впровадження результатів науково-дослідної роботи лабораторії позашкільної освіти Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України за темою: «Аксіологічні засади формування екологічної компетентності школярів»  (2020-2022 рр.)

 

 

 

Досвід роботи Цокоти Н.М.

 

 

Головна

Новини

Дистанційне навчання

Виховна робота

Прозорість та відкритість

До відома батьків, громадськості

НУШ

Статистика

Фінансування

Нормативні документи

Історія школи

Сторінка
 психолога

Сторінка бібліотекаря