Головна

Дистанційне навчання

Виховна робота

Методична робота

Прозорість та відкритість

До відома батьків, громадськості

НУШ

Статистика

Фінансування

Нормативні документи

Історія школи

Сторінка психолога

Сторінка бібліотекаря

 

Анонси новин

Кодекс поведінки здобувача освіти

Кодекс безпечного освітнього середовища

Стоп булінг!

Безпека дітей під час канікул

Звернення до батьків

Звіт роботи закладу за 2022-2023 н.р.

Переможці олімпіад 2023-2024 н.р

 

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять...

Екскурсія до Ніжинського районного відділу поліції

Акція "Випускники - 2024 року для майбутніх поколінь"

Тиждень математики

День учнівського самоврядування

Участь в конкурсі «Найрозумніший»

Фестиваль-конкурс учнівських моделей самоврядування «Успішний досвід учнівського самоврядування міста Ніжина»

Участь  у  міському  Форумі "Лідерство об'єднує"

Результати вибору підручників для 11 класу

Результати вибору підручників для 7 класу

Тиждень іноземних мов

День пам'яті Героїв Небесної Сотні.

 Обласний конкурсу «Славетний земляк Чернігівщини – Герой України ЛЕВКО ЛУК’ЯНЕНКО»

Валентинка для солдата

Зустріч з представниками Ніжинського районного управління поліці

Разом до Перемоги!

Інформаційні матеріали до Дня Соборності України–2024

Тиждень історії

Пам'ятка батькам з порадами щодо запобігання самовільному залишенню дітьми місць проживання

День визволення Ніжина від фашистських загарбників

Міжнародний день пам’яті жертв фашизму

Вшанування пам’яті Дениса Яковенка

1 Вересня

 

 

До уваги майбутніх десятикласників!

Перелік документів, що подаються для зарахування до 10-го класу:

1. Заява.

2. Згода на обробку персональних даних.

3. Свідоцтво про закінчення 9-го класу (оригінал).

4. Копія паспорта.

5. Копія свідоцтва про народження.

6. Медична довідка.

 

Вітаємо!

Вітаємо Євгенію Кресан, вчительку іноземної мови та Олександра Сіроштана, учня 10-Д класу, з перемогою (I місце) у конкурсі есе “Immortal Shakespeare”, присвяченого творчості неперевершеного майстра слова - Вільяма Шекспіра. Конкурс проходив за ініціативи факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Цей захід всеукраїнського масштабу зібрав понад 50 учасників різних рівнів освіти, а саме школярів та студентів ЗВО, з різних куточків України. Головою журі був професор Університету Палацького (Оломоуц, Чехія) та Прикарпатського національного університету Девід Лівінгстоун

Учасники конкурсу мали можливість вибрати тему есе, що відображала різні аспекти творчості Шекспіра: його внесок у світову літературу, актуальність та універсальність тем і проблем.

C:\Users\Елена\Desktop\вітання з перемогою  2024\изображение_viber_2024-05-01_12-02-27-364.jpg

 

 

ЗВЕРНЕННЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ДСНС ТА ОСВІТЯН ДО БАТЬКІВ

Щорічно на Чернігівщині виникає значна кількість надзвичайних подій за участю дітей, внаслідок яких вони, на жаль, гинуть або одержують травми.

Особливо загострюється ситуація у весняно-літній період, коли діти більше часу проводять на вулиці чи вдома без належного нагляду дорослих і в пошуках розваг часто вигадують небезпечні ігри з вогнем, газовими, електричними приладами, вибухонебезпечними предметами. Також причинами трагедій часто стає порушення заходів безпеки на дорогах і водоймах.

Так, у райцентрі Прилуки в одній з квартир житлового будинку внаслідок пустощів з вогнем 2-річного хлопчика виникла пожежа. Скориставшись безконтрольністю дорослих, дитина вигадала небезпечні ігри з сірниками. У місті Бахмач з аналогічних обставин сталося загоряння в господарчій будівлі. Причиною цього послужили саме небезпечні ігри з вогнем 8-річного племінника господаря. Лише за щасливим збігом обставин діти в обох випадках не постраждали.

У річці Сейм у межах міста Батурин Ніжинського району потонула 7-річна дитина. Інший нещасний випадок трапився на річці Десна в Новгород-Сіверському районі. Там потонуло двоє дівчат, 2008 року народження.

Це вказує на те, що підростаючому поколінню необхідно роз’яснювати, до яких наслідків призводить недотримання заходів безпеки та як потрібно поводити себе, щоб уникнути лиха. 

Шановні батьки!

Головне управління ДСНС України у Чернігівській області та Управління освіти і науки облдержадміністрації звертаються до Вас з наполегливим проханням не залишати дітей без відповідного нагляду та постійно контролювати їхні розваги. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки та періодично роз`яснюйте правила поводження з вогнем, на водоймах, під час користування пічним опаленням, електричними та газовими приладами, вибухонебезпечними предметами тощо. Обов’язково розкажіть дітям, що в разі виникнення екстреної ситуації необхідно терміново повідомити про це дорослих та Службу порятунку за номером "101"!

 

 

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Сьогодні, як ніколи, є важливим знання в основ безпеки життєдіяльності. З кожним роком кількість надзвичайних ситуацій постійно збільшується, екологічна ситуація – погіршується. Тому життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

Виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах надзвичайних ситуацій - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою. Читати далі

 

 

Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять...

26 квітня Україна відзначає роковини Чорнобильської катастрофи. 38 років тому, 26 квітня 1986 року, на Чорнобильській АЕС сталася найбільша і найстрашніша за своїми наслідками техногенна радіаційна аварія. Внаслідок вибуху і руйнування 4 реактора ЧАЕС тони радіоактивних елементів потрапили у зовнішнє середовище. Приблизно 3,5 млн. людей вважаються потерпілими від цієї катастрофи, 600 тисяч осіб стали учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Роботи над «загоєнням цієї радіоактивної рани планети» тривають досі. Читати далі

C:\Users\Елена\Desktop\Чорнобиль 2024\изображение_viber_2024-04-29_14-27-08-756.jpg

 

 

Екскурсія до Ніжинського районного відділу поліції

У рамках проведення профорієнтаційних заходів було організовано екскурсію для учнів 10 -11 класів Ніжинської загальноосвітньої школи  I-III ст. №7. Здобувачі освіти завітали  до Ніжинського районного відділу поліції, де у майбутніх випускників була можливість зсередини побачити роботу служби, до якої ми звертаємось в найскладніших ситуаціях. Читати далі

C:\Users\Елена\Desktop\профорієнтація поліція 2024\изображение_viber_2024-04-22_12-58-19-066.jpg

 

 

Акція "Випускники - 2024 року для майбутніх поколінь"

Найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає природа. Радіємо спілкуванню з природою, милуємося іі красою.

19 квітня здобувачі освіти Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 приєдналися до загальнонаціональної, унікальної флешмоб-акціі єднання та віри "Випускники - 2024 року для майбутніх поколінь", посадили на шкільному подвір'ї дерева та кущі. Випускники школи вже третій рік поспіль не зустрічають перші світанки дорослого життя, не одягають бальні сукні та не мають змоги танцювати вальси. Але саме вони закладають традиції майбутнього України. Кожне дерево, кущ, висаджений сьогодні - символ незламної віри в перемогу Украйни. Кожне дерево - це дерево незламності, це підтримка загальноєвропейської Зеленої Угоди напередодні Дня довкілля. Наші  випускники - це архітектори  незламної, зеленої, майбутньої Украйни.

Все буде Україна! Читати далі

 

 

 

         логотип НЕНЦ                D:\Центр\емблема.jpg

18 квітня 2024 року відбувся вебінар

 ЕКОЛОГІЧНІ ПРОЄКТИ: АКТУАЛЬНІСТЬ, ОСОБЛИВОСТІ, ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ ПОВОЄННОЇ ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

Організатори: Інститут проблем виховання НАПН України; Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді; Комунальний заклад позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка. Читати далі

 

 

День цивільного захисту населення

12 квітня в Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 відбувся День цивільного захисту населення.

З учнями 2-х класів була проведена бесіда «Уроки безпеки від песика Патрона». Діти в цікавій, ігровій формі знайомилися з правилами поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів, а потім розмалювали улюбленого героя.

Для учнів 5-х класів старшокласниками був проведений урок з основ медичних знань. Діти із захопленням практикувалися в накладанні пов’язок при зовнішніх пораненнях. Здобувачі освіти отримали практичні навички поводження з автоматом.

Дистанційно з учнями 4-х класів були проведені бесіди «Правила поведінки в умовах воєнного стану» та з учнями 7-х класів «Порядок дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів». Читати далі

C:\Users\Елена\Desktop\День цивільного захисту 2024\изображение_viber_2024-04-12_14-24-31-401.jpg

 

 

Тиждень математики

Ось і завітав у ЗОШ І-ІІІ ст. №7 КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ. Кожний день для учнів був кольоровий і цікавий, були проведені різні заходи. Читати далі

           

 

 

Вітаємо учня 11 класу Москаленка Германа!

З  31 березня по 05 квітня 2024 року у місті Львові відбувся IVетап XI Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. В олімпіаді брав участь 71 учасник. Це були учні 10-х та 11-х класів з усіх областей України. 

Ніжинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №7 представляв учень 11-го класу Герман Москаленко.

Астрономія зацікавила його з липня 2023р., адже без її участі неможливо вирішувати фундаментальні питання, пов'язані з протіканням найважливіших природних процесів. Суперники були дуже серйозні. Діти зі спеціалізованих ліцеїв( Рішільєвський ліцей, Український фізико-математичний ліцею КНУ імені Т.Шевченка.), які вже з другого класу вчили астрономію.

Герман Москаленко виборов диплом ІІІ ступеня, а також був відзначений спеціальним дипломом «Найкращий гравітолог» за творчий підхід у розв’язанні 5 завдання теоретичного туру, яке було оцінено найвищим балом.

Ми пишаємося Германом Москаленко. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, отримувати нові знання і перемоги. Дякуємо наставнику Германа - Іванченко Світлані Валентинівні за кропітку роботу, яка надихає учнів на вивчення астрономії. Читати далі.

C:\Users\Елена\Desktop\Герман 2024\1.jpg

 

 

Майстер-клас з традиційного писанкарства

29 березня 2024 року у відділі  Художнього музею НКМ ім. І. Спаського пройшов  майстер-клас з традиційного писанкарства для учителів  Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7. Під час  канікул учителі отримали  арт-терапію, перезавантаження та цікавий відпочинок.  Ми почули  розповідь про традиції писанкарства, познайомилися зі специфікою розпису великодніх яєць. Всі отримали велике задоволення від розпису  та створили власні писанки.

Ми щиро дякуємо працівникам музею за цікаву зустріч та незабутні враження від майстер-класу.

C:\Users\Елена\Desktop\Писанка 2024\изображение_viber_2024-03-29_12-48-52-430.jpg

 

           C:\Users\Елена\Desktop\Писанка 2024\изображение_viber_2024-03-29_12-48-51-653.jpg

 

 

День учнівського самоврядування

20 березня  в Ніжинській загальноосвітній школі  відбувся  День учнівського самоврядування. Учні старших класів старанно готувалися до цього дня: вибір предмета, теми, класу, у якому будуть викладати. Кожен знав чітко свою роль, напередодні познайомився з класом та класним керівником. Читати далі.

 

 

Участь в конкурсі «Найрозумніший»

З 11.03.24 по 21.03.24 відбувся Дванадцятий сезон загальноміського конкурсу «Найрозумніший». 30 учнів  Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 брали участь у цьому конкурсі. У фінал конкурсу пройшли 10 учнів: Гарбуз Мар’яна (6-Б кл.), Волосянкін Н.,  Прудько І (9-А кл.), Самойловський А. (10-Б кл.), Шекера Д. (10-В кл.), Ющенко Н. (10-Г кл.), Уваров І., Черниш Д., Шовкун М., Москаленко Г. (11 кл.) Переможцем конкурсу став учень 11 класу Черниш Дмитро. Ми пишаємося переможцем та фіналістами конкурсу, які гідно вибороли право бути найрозумнішими серед учнів інших шкіл міста. Ми щиро вдячні організаторам конкурсу за цікаву гру. Читати далі

C:\Users\Елена\Desktop\Конкурс Найрозумніший 2024\10.jpg

 

 

Фестиваль-конкурс учнівських моделей самоврядування «Успішний досвід учнівського самоврядування міста Ніжина»

Завершився міський фестиваль-конкурс учнівських моделей самоврядування «Успішний досвід учнівського самоврядування міста Ніжина» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Фестиваль-конкурс був проведений в два етапи: І етап – створення відео-презентації  діяльності  учнівського самоврядування, ІІ етап – інтерактивна гра «Що, де, коли?» В цьому фестивалі-конкурсі взяла участь команда нашої школи: Карпенко Софія (8-Б клас), Ковтун Аріна (8-А клас), Зоц Анастасія та Шумал Анна (9-Б клас). Учні працювали в команді, разом шукали правильні відповіді на запитання, підтримували один одного. Ми щиро дякуємо організаторам фестивалю-конкурсу за організацію цього заходу та цікавий досвід.

ВІдео на конкурс: https://drive.google.com/file/d/145UC5aggrGjXph1P7yGg3gcutV6JLoR6/view?usp=drive_web

 

 

Участь  у  міському  Форумі "Лідерство об'єднує"

29 лютого команда учнівського самоврядування Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 взяла активну участь  у  міському  Форумі "Лідерство об'єднує", який  був організований Управлінням освіти Ніжинської міської ради та гуртком "Лідер" у Будинку дітей та юнацтва в рамках проєкту "Лідерство об'єднує" в межах програми UPSHIFT. Читати далі

 

Тиждень іноземних мов

З 19 по 23 лютого у Ніжинській загальноосвітній школі I-III ступенів №7 пройшов тиждень іноземних мов. Метою заходу було підвищення інтересу учнів до вивчення англійської та німецької мов та популяризація міжнародного мовного середовища. Звичайно, війна внесла свої корективи, тому відштовхуючись від реалій сьогодення, педагоги по максимуму використали різні інтернет платформи та сервіси (Kahoot, Wordwall, На урок, Всеосвіта, GoogleForm), щоб залучити якомога більше учнів до участі у предметному тижні. Незвичною була і форма ігор - діти зчитували QR-коди - покликання, щоб поуправлятися в інтерактивних вікторинах та іграх. Читати далі

 

 

День пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшановують пам’ять загиблих під час протестів.

Революція гідності є однією з наймасштабніших подій у новітній історії України, результатом якої стало повалення режиму проросійського президента Віктора Януковича та відновлення європейського курсу розвитку України. Однак у боротьбі за права людини та громадянина, демократію і свободу українці заплатили високу ціну – 107 загиблих Героїв Небесної Сотні.

Україна обов'язково переможе у війні проти росії, українці ніколи не забудуть звитягу Героїв Небесної Сотні.

Учнівське самоврядування Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №7 вшанували Героїв, поклавши квіти до меморіалу "Герої не вмирають".

Слава Україні! Вічна пам'ять Героям!

 

 

 

 

Обласний конкурс «Славетний земляк Чернігівщини – Герой України ЛЕВКО ЛУК’ЯНЕНКО».

 

Валентинка для солдата

Учні Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 взяли участь в онлайн-марафоні «Валентинка для солдата», якій започаткував Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді. Діти виготовили подарунки до Дня святого Валентина зі словами вдячності для воїнів ЗСУ.

C:\Users\Елена\Desktop\Валентинка для воїна 2024\1.jpg

 

 

Зустріч з представниками Ніжинського районного управління поліці

Представники Ніжинського районного управління поліції зустрілися з учнями Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №7

Поліцейські провели бесіду з учнями про переваги своєї професії, запрошували старшокласників  вступати до закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку по цій спеціальності. Читати далі

C:\Users\Елена\Desktop\Профорієнтація 2024\изображение_viber_2024-02-13_10-16-52-357.jpg

 

 

Разом до Перемоги!

Учні, самоврядування, рої: «Характерники», «Драгомани» та «Соколята» Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зробили  внесок в наближення Перемоги. Були виготовлені запальники для обігріву та розпалення багаття, зібрані бляшанки з-під консервів на виготовлення окопних свічок. Діти намалювали малюнки зі словами підтримки та вдячності воїнам ЗСУ. Все це передали БФ «STRONG НІЖИН». Також взяли участь в плетінні маскувальних сіток, які були передані нашим воїнам. Ми щиро віримо в нашу Перемогу. Хай наша невелика допомога  її наблизить. Читати далі.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!

C:\Users\Елена\Desktop\Запальники 2024\2.jpg

 

 

Інформаційні матеріали до Дня Соборності України–2024

 

Отримали цікаві та корисні набори!

Аптечки і набори для самовираження та інновацій розповсюджуються в межах програми ТРИМАЙ, що здійснюється громадською організацією YouthUp та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в межах програми СПІЛЬНО @ngoyouthup

@UNICEFUkraine

@КЗ Ніжинський міський молодіжний центр

Щиро дякуємо за підтримку в такий непростий для країни час. Впевнені, що отримані набори будуть корисними та підсилять роботу школи.

 

 

 

Інформацію взято з сайту Управління освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області

Дитинство, як і наше життя, не можна поставити на паузу…

 

Усі ми зараз переживаємо надважкі часи. Війна – це велике випробовування українців на міцність, стійкість, людяність.

Нашим дітям, на жаль,  довелось швидко подорослішати та ділити всі тяготи війни разом із дорослими. Свято вірячи у перемогу, учні разом із  педагогами і батьками    допомагають ЗСУ: плетуть маскувальні сітки, виготовляють окопні свічки, пишуть листи,  відправляють малюнки - обереги, збирають кошти на потреби військових. Вони є постійними учасниками волонтерських акцій.

Відчуваючи величезну відповідальність перед учнями, ми, дорослі, щодня працюємо над тим, аби підтримати їх, зберегти ментальне здоров’я дітей в умовах війни, повернути радість дитинства та допомогти їм відволіктись від сумного сьогодення. Адже дитинство, як і наше життя, не можна поставити на паузу!   

Основне завдання освіти – це перш за все безпека всіх учасників освітнього процесу, а також( що не менш важливо!) турбота про майбутнє нації –  наших дітей. Попри всі виклики та складнощі дбаємо про якісні освітні послуги, сучасне й комфортне освітнє середовище, оснащене всім необхідним для розвитку здобувачів освіти,  набуття ними необхідних навичок і компетентностей.

Діти, не дивлячись на вік, як ніхто інший, люблять подарунки й вірять у дива. Перший сніг запалив у їхніх оченятах яскраві пустотливі вогники. До того ж сьогодні  усі 15 закладів загальної середньої освіти отримали інтерактивні панелі із відповідним програмним забезпеченням. Ці інтерактивні засоби  не тільки  сприятимуть у проведенні цікавих сучасних уроків, а  й вселяють  ще  більшу віру дітей у перемогу, у своє майбутнє.
 Віра у Збройні Сили України, турбота про дитинство об’єднала депутатів Ніжинської міської ради,  міську владу, які на черговій сесії виділили кошти на  покращення умов навчання дітей, учнів та вихованців закладів, підпорядкованих Управлінню освіти.   Це ще одне свідчення батьківської турботи про всіх юних ніжинців. 

У той час, коли воїни щодня й щохвилини виборюють кожен сантиметр української землі, ми маємо злагоджено працювати – кожен на своєму фронті!

Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

Керівники (директори) закладів загальної середньої освіти

 

 

Тиждень історії

 З 06 по 11 листопада в нашій школі був проведений Тиждень історії «Сьогодні –знавці історії, а завтра-її творці». Цього року заходи в рамках Тижня було сплановано та проведено з урахуванням військового стану.

З учнями школи були проведені такі заходи:

-                      виховні години, бесіди, години спілкування на тему: «За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ»; «Героїчні, трагічні, щасливі і нещасливі сторінки українського народу»; «Моя родина – це вся Україна» (класні керівники),

-                      «Славетні українці» (10 клас Железко Р.А.),

-                     історична гра «Колесо історії» (10 клас Баранков О.Г.),

-                     «Козацькому роду нема переводу» (6 клас Баранков О.Г.),

-                     майстер-клас з старовинного письма козацької доби (10 клас Железко Р.А.),

-                     заочна мандрівка «Сім чудес України» (6 клас Павлюк В.І.)

-                     історична вікторина «Козацька доба в історії України»(8 клас Павлюк В.І.)

-                     інформаційна сторінка «Україна і Друга світова війна» (11 клас Пархоменко І.І.)

-                     історія в кросвордах і ребусах «Усвіті історії» (6 клас Баранков О.Г.)

-                     презентація книги Железко Р.А. «Мандрівка у незвідане» (10-Г клас Железко Р.А.)

-                     виставка малюнків «Архітектурні пам’ятки України»

-                     книжково-ілюстративна виставка з історії Ніжина «Люби свій рідний край». Читати далі

C:\Users\Елена\Desktop\Тиждень історії 2023\изображение_viber_2023-11-13_08-29-31-656.jpg

 

 

День визволення Ніжина від фашистських загарбників

Сьогодні, 15 вересня, в Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 відбулася виховна година на тему: «Ніжин: від окупації до визволення. Трагічні та героїчні сторінки  Другої світової війни», яка присвячена 80-річчю визволення Ніжина від фашистських загарбників. Учні 9-х та 5-х класів прослідкували хронологію подій та передивилися фотографії зруйнованого міста.

Ми вклонємося перед подвигом визволителів Ніжина.  Дякуємо за їхню мужність й схиляємо голови перед пам’яттю полеглих ніжинців.

C:\Users\Елена\Desktop\Визволення Ніжина 2023\фото\изображение_viber_2023-09-15_13-04-39-697.jpg

 

 

Міжнародний день пам’яті жертв фашизму.

11 вересня в Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 відбулися години спілкування «У пам’яті нема минулого…», присвячені Міжнародному дню пам’яті жертв фашизму. Учні школи вшанували пам’ять мільйонів військових та мирних жителів, які загинули під час бойових дій Другої світової війни, на примусових роботах у Німеччині, у концтаборах, від хвороб та голоду. Читати далі

 

 

Вшанування пам’яті Дениса Яковенка

Учні Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 вшанували пам’ять випускника нашої школи Дениса Яковенка, який загинув 4 вересня 2014 року  біля міста Дебальцеве Донецької області. В класах пройшли хвилини пам’яті, на яких пригадали сторінки життя Дениса.  Вшанували його пам’ять хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятної дошки. Читати далі

C:\Users\Елена\Desktop\Хвилина пам'яті Дениса Яковенка 2023\изображение_viber_2023-09-04_14-24-52-721.jpg

 

 

1 Вересня

Перше вересня! Нарешті воно наступило! Діти з портфелями та квітами йдуть до школи. У кожного багато спогадів про літо та сподівань на цілий шкільний рік.

Не оминуло це свято і Ніжинську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. №7 . Сьогодні кожен учень мав змогу зустрітися зі школою, класними керівниками, поспілкуватися з однолітками. Кожен класний керівник приготував святковий перший урок для своїх учнів, на якому згадували наших сильних, незламних захисників України, бо саме завдяки їм до нашої країни прийшло свято "1 Вересня". Читати далі

Відео: https://youtu.be/SwFYcHfK1aI

 

 

 

Сценарії шахрайств (посилання на матеріали)

 

 

Звіт роботи закладу за 2022-2023 н.р.

Інформаційна довідка щодо поведінки у разі виникнення радіаційної аварії

Аналіз надзвичайних ситуацій та надзвичайних подій, що стались на території чернігівської області у червні 2023 року

 

Безпека на дорозі: пам’ятка пішоходу та водієві

 

13 червня 2023 року в м.Ніжині сталася ДТП в якій постраждала дитина.

Близько 20.08 год. Ніжинське відділення швидкої допомоги отримали виклик ДТП біля пішохідного переходу на перехресті парку Шевченка та вул. 8 березня. Постраждала дівчинка-підліток. В аварії зазнали ушкоджень двоє авто. Читати далі

 

Звернення до батьків

Як діяти закладу освіти та учасникам освітнього процесу під час повітряної тривоги

Безпека на дорозі

Корисні посилання щодо допомоги та підтримки в ситуаціях насильства, торгівлі людьми, складних життєвих обставин

Пам'ятка  батькам з порадами щодо запобігання самовільному залишенню дітьми місць проживання

Пам'ятка тонкий лід

Обережно! Тонкий лід

Заходи життєзабезпечення та безпеки при відсутності електропостачання

Українців закликають готувати екстрену валізку на зиму – що необхідно покласти

Поради при ожеледиці

Як уникнути переохолодження в умовах війни

АЛГОРИТМ дій учасників освітнього процесу за сигналами оповіщення цивільного захисту “Увага всім”, “Повітряна тривога”

Результати вибору підручників для 10 класу

 

 

Профілактика харчових отруєнь. Профілактика ботулізму.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Правила безпеки на канікулах

 

Правила поведінки на водних об'єктах

 

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти

1.         вул. Батюка

2.         вул. Почтова

3.         вул. Думська

4.         вул. Студентська

5.         вул. Гербеля

6.         вул. Міщанська

7.         вул. Горбівська

8.         вул. Олькуська

9.         вул. Кушакевичів

10.    вул. Успенська

11.    вул. Пряма

12.    вул. Б. Хмельницького

13.    вул. Гоголя

14.    вул. Купецька (до Василівської)

15.    пров. Короткий

16.    пров. Тупий

17.    пров. Зелений

18.    вул. Василівська (1-21, 2-20)

 

 

 

Назад

 

Головна

Дистанційне навчання

Виховна робота

Методична робота

Прозорість та відкритість

До відома батьків, громадськості

НУШ

Статистика

Фінансування

Нормативні документи

Історія школи

Сторінка психолога

Сторінка бібліотекаря